موسوی: از اعتبار بوکس ایران دفاع می‌کنیم


خبرگزاری میزان: بوکسور ملی پوش کشورمان گفت: هم قسم شدیم تا با تمام توان در رقابت‌های قهرمانی آسیا روی رینگ برویم و از اعتبار بوکس ایران دفاع کنیم.

سید شاهین موسوی در خصوص میانگین سنی پایین تیم ملی بوکس اظهار داشت: وقتی فدراسیون به ما اعتماد کرده و جوانترین تیم تاریخ بوکس ایران را عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا می‌کند، ما هم باید جواب اعتماد مسئولان فدراسیون را بدهیم.

وی افزود: بچه‌ها هم قسم شده‌اند تا از اعتبار بوکس ایران دفاع کنند و مطمئن باشید هیچ بوکسوری کم نمی‌گذارد. ما تیم جوانی داریم و مطمئن باشید هیچ چیز از سایر تیم‌ها کم نداریم.

بوکسور ۷۵ کیلوگرم کشورمان در واکنش به این مطلب که کسب مدال در آسیا خیلی دشوار است، گفت: من سوپرمن بوکس ایران هستم و وظیفه سوپرمن انجام ماموریت‌های دشوار است! می‌دانم کار سختی دارم اما اگر خدا بخواهد به کسب مدال آسیا امیدوار هستم.

موسوی در پایان تصریح کرد: ما هم دوست داشتیم مثل خیلی از کشورها در چندین تورنمنت تدارکاتی شرکت کنیم اما شرایط فدراسیون را درک می‌کنیم و از مشکلات مالی آگاهی داریم. به امید خدا و با دعای خیر مردم در رقابت‌های قهرمانی آسیا نتایج خوبی کسب می‌کنیم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.