بنگر: امیدوارم پرسپولیس به فینال آسیا برودورزش سه: محسن بنگر مدافع سابق پر سپولیس و تراکتورسازی تاکید می کند که مصدومیتش برطرف شده و آماده حضور در لیگ برتر است.
بنگر در خصوص شرایط خودش برای فصل جدید لیگ برتر می گوید: من مشکل خاصی ندارم و در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کنم. آسیب دیدگی ام برطرف شده و چند پیشنهاد هم دارم که در حال بررسی آنها هست. احتمالا در این هفته وضعیتم مشخص خواهد شد.
بنگر در خصوص دوران حضورش در تراکتورسازی می گوید: من از حضور در تبریز خاطرات بدی ندارم چون مردم این شهر بی نظیر هستند و هواداران تراکتور هم به من محبت داشتند. به هر حال مصدومیت در فوتبال اتفاق بدی است، هواداران تراکتور روی بازی کردن من حساب باز کرده بودند اما مصدوم شدم و نتواستم برای این تیم به میدان بروم. شاید برخی شیطنت کردند ولی من به هواداران تراکتور کوچکترین بی احترامی نداشتم و دوست دارم یک روز محبت آنها را جبران کنم. 
وی در خصوص مشکلاتی که با امیر قلعه نویی و مدیرباشگاه داشت می گوید: من با مدیریت باشگاه مشکلی نداشتم و هنوز هم ارتباط خوبی داریم. وقتی مصدوم شدم اخلاق قلعه نویی در مورد من ۱۸۰ درجه تغییر کرد و پیش بینی نمی کردم چنین وضعیتی به وجود بیایید و او چنین رفتاری داشته باشد. به هر حال برای قلعه نویی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در ذوب آهن به اهدافی که دارد برسد. 
بنگر در خصوص حضور یحیی گل محمدی در تراکتورسازی می گوید: امیدوارم آقا یحیی در تراکتورسازی موفق باشد و فکر می کنم می تواند نتیجه بگیرد.  خوشبختانه اکثر بازیکنان فصل گذشته حفظ شدند و تراکتورسازی جوان های خوبی هم دارد که می تواند روی آنها تکیه کند. آقایحیی خودش یک مربی قوی است و با اضافه شدن مجتبی حسینی، قطعا کادرفنی تراکتورسازی قوی تر شده است. 
از بنگر در خصوص وضعیت پرسپولیس و شانس قهرمانی این تیم در آسیا سوال می کنیم که او می گوید: قهرمان شدن پرسپولیس در آسیا سخت است چون خیلی از تیم های عربی و شرق آسیا امکانات فوق العاده ای دارند و با این وضعیت نمی توان از تیم های ایرانی توقع زیادی داشت. آنها ممکن است یک بازیکن جذب کنند که بودجه اش با کل بودجه یک باشگاه ایرانی برابر باشد. با این حال من برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و این تیم می تواند تا بازی با الاهلی خودش را آماده تر کند. امیدوارم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان برود و قهرمان شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.