وکیا: در هفته اول لیگ بازی سختی با پرسپولیس داریمخبرگزاری فارس: یوسف وکیا در مورد وضعیت فولاد خوزستان، گفت: اردوی خوبی را در تهران آغاز کردیم و در این اردوی قصد برگزاری چند بازی دوستانه داریم تا به هماهنگی بیشتر برسیم. دیدار دیروز مقابل سپیدرود هم بسیار خوب بود و امیدواریم در ادامه با انجام تمرینات مناسب و با روندی خوب وارد مسابقات شویم.

وی درمورد قرعه فولاد خوزستان در لیگ برتر و انجام اولین بازی مقابل پرسپولیس، اظهار داشت:‌ بازی خیلی سختی است اما اول و آخر در جریان لیگ باید با همه تیم‌ها بازی کنیم. در لیگ برتر هر بازی یک فینال است و باید با دل و جان بازی کنیم تا نتایج گذشته را تکرار کنیم.

مدافع فولاد خوزستان در مورد پاسخ به این سوال که تیمش تغییرات زیادی داشته و آیا این مسئله کارشان را در شروع لیگ سخت نمی‌کند، عنوان کرد: تغییرات خیلی در کار تیم تاثیر ندارد. وقتی ۲-۳ اردو پشت هم برگزار می‌شود تیم روال و شکل اصلی خودش را پیدا می‌کند. بازیکنان ما همه حرفه‌ای و کار بلد هستند که کار خود را به بهترین شکل دنبال می‌کنند. ۳-۴ بازیکن جدیدی هم که جذب تیم شدند همه از بهترین بازیکنان هستند و خیلی راحت و بهتر از دیگران با تیم هماهنگ می‌شوند.

وکیا در پایان در رابطه با جذب بازیکنان جدید، یادآور شد:‌ ایمان مبعلی، رحیم زهیوی، علی اصغر عاشوری و پیمان شیرزادی همه خوب هستند و در پست خودشان جزو بهترین‌ها هستند. مبعلی یکی از مهره‌های خوب و تاثیر گذار برای تیم ما است و می‌تواند خیلی به تیم کمک کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.