اسنایدر: به قطر آمدم تا فوتبال بازی کنمایسنا: به نقل از سان، وزلی اسنایدر هافبک باتجربه تیم ملی هلند که رکورددار بازی برای تیم ملی کشورش است در کنار مهدی طارمی، دو بازیکنی بودند که در نقل و انتقالات تابستانی راهی باشگاه الغرافه شدند.

اسنایدر درباره بازی و حضور در لیگ قطر گفت: از مدت‌ها قبل می‌دانستم که لیگ قطر و فوتبال این کشور در مسیر پیشرفت قرار دارد و در حال بهتر شدن است و خیلی دوست داشتم تا در این مسیر بتوانم همراه تیمم باشم و باعث شوم تا الغرافه بهتر شود. این‌جا استقبال خیلی خوبی از من شده است که به همین خاطر از مسوولان و هواداران تیم تشکر می‌کنم.

او در ادامه گفت: من برای فوتبال بازی کردن به ای‌نجا آمدم و کاری به مسائل دیگری ندارم. می‌دانم قطر میزبان جام جهانی است و این کشور می‌خواهد تا شروع جام جهانی بعدی بیش‌تر در نقشه فوتبالی جهان باشد.

اسنایدر اضافه کرد: برای من خیلی حیف شد که هلند نتوانست به جام جهانی برود. ما در جام جهانی ۲۰۱۰ نایب قهرمان شدیم و در دوره بعدی این رقابت‌ها سوم شدیم و خیلی ناراحت کننده است که نتوانستیم به جام جهانی راه یابیم. در یورو ۲۰۱۶ نیز حاضر نبودیم و دوست داشتیم که مردم کشور را خوشحال کنیم ولی متاسفانه نتوانستیم به جام جهانی برسیم و این خیلی ناراحت کننده است که هلند در این رقابت‌ها حضور ندارد.

الغرافه در ۱۱ دیدار این فصل لیگ قطر به تنها ۲ برد دست یافته است و در میانه‌های جدول قرار دارد و از تیم الدوحیل صدرنشین ۱۸ امتیاز عقب است و خیلی بعید است این تیم بتواند سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.

اسنایدر قرار است در الغرافه پیراهن شماره ۱۰ تیمش را به تن کند و بازوبند کاپیتانی را نیز به بازو خواهد بست.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.